Wednesday, 6 December 2017

Kristiga metsas ehk Matk Extreme 2.0


Istun praeguseks juba mõnusasti oma kodus, jalad kuivad, mitu tassi teed sees, ja panen tänaseid mõtteid kirja, aga kõik jõuab kogu aeg samasse punkti tagasi: SUUR KUMMARDUS JA PAI TEILE, OLETE PARIM KLASS, KEDA ÜKS ÕPETAJA VÕIKS TAHTA! Tänu teile oli see päev nii vahva!

Kui Kristiga matkaasjade nimekirja kokku panime, lisasime saabaste juurde "Vesi põlvini", et te kindlasti ikka kummikud või saapad jalga paneksite. Me kumbki isegi ei kahtlustanud, et vesi ONGI peaaegu põlvini. Aga õnneks olite te kõik pannud end riidesse mõistlikult, jalga head jalanõud, nii et pääsesime ehk ilma suurema haigeks jäämise laineta :)

Olin juba mõned päevad õudusega ilmateadet jälginud ja põdenud, et milline ilm meile küll täna antakse, aga saime imeilusa, lumise, üsna sooja ja mõnusa matkapäeva. Ja lisaks olite te nii hästi meelestatud matkama ja koostööd tegema - mis oligi meie eesmärk - et vähemalt minu arvates kukkus meie päev välja väsitav, aktiivne, lõbus ja TORE. Alates esimesest ülesandest koolis, kus pidite matkaks asjad kaasa valima (see üks sokipaar oleks võinud vist ikka kotis olla...) ja kaardi kokku kleepima, kuni metsas muna valmistamise, pika matkani Elbu rappa (mille te - uskumatu küll - ise valisite!), sumpamiseni läbi vesise maastiku, kraavide ületamise ja lõkke tegemiseni... Ma teadsin, et te saate hakkama, aga ma olen NII UHKE, et te ei läinud lihtsama vastupanu teed, vaid aitasite üksteist, nuputasite, mida ja kuidas saaks teha.
Ja tagasiteel oli teil ikka hea meeleolu (nojah, seda eriti Ivo autot märgates ning seal soojas ja kuivas istudes), kui mööda teed kooli poole kõndisime. Need olid minu viimase aja parimad 12600 sammu (vähemalt väitis sellist arvu taskus tegutsenud telefon) :)
Kui teid huvitab, milliseid pilte ja videosid ma retkest tegin, siis need on üleval SIIN
Aitäh teile imetoreda päeva eest!

No comments:

Post a Comment